Şirket Profili

Müşterilerine web sektörü ve basılı işler konusunda programlama, dijital hizmetler, tasarım, teknik destek ve danışmanlık hizmetleri sunan Kopuz Medya, 2010 yılında kurulmuş olup, bütün iş aşamalarında müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinmiştir.

Kopuz Medya olarak müşterilerimizle uzun vadeli ilişki kurmak, müşteri ihtiyaçlarının doğru ve sürekli olarak analiz edilmesi ve bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunarak projelerini bir adım ileriye taşımak öncelikli hedefimizdir.

man picture

Misyon & Vizyon

section-shape
section-icon

Misyon

Uçtan uca proje anlayışını benimseyerek en uygun hizmeti, en ileri teknolojiyle birleştirerek müşterilerine sunmak. Müşteri ve çalışan değerlerini üst düzeyde tutarak bilgilenmek, bilgilendirmek ve üstlendiği projeleri uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir.

section-icon

Vizyon

Markalara, dürüst dinamik ve ileri görüşlü imajı vermek, bilgi ve birikimini sürekli arttırmak, gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve yazılım çözümlerini müşterilerine sunmak. Sağladığı hizmetler konusunda öncü ve referans gösterilir olmaktır.

section-icon

Hedefler

Önümüzdeki 5 yıl içerisinde, marka, internet, kreatif ve reklam sektörlerinde en iyi firmalar arasına girmek. Müşterilerimize verdiğimiz hizmeti, her açıdan en üst seviyeye taşımak. Dürüstlük, saygı ve müşteri memnuniyeti üçgeninde en kaliteli hizmeti sunmaktır.

feature-icon

Değerlerimiz

Kopuz Medya kurum ve çalışanlarıyla öncelikli olarak müşteri memnuniyetini dikkate alır. Tüm ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak, daha da fazlasını sunmayı hedef edinmiş olup bunun için tüm birikimini, mali gücünü ve çalışanlarının emeğini ortaya koyar. Hiçbir zaman ödün vermeyeceği iyi iş ahlakı sayesinde de başarı grafiğini sürekli yükseltmektedir. Bu sayede her türlü iş ilişkisini sağlıkla bir şekilde götürebilmektedir.

Bunların yanı sıra müşteriye sağladığımız memnuniyetin en önemli sebebi kurum içinde tüm çalışanlar arasında var olan sevgi ve saygıdır. Bu kurulduğumuz günden beri en önemli değerlerimizden biridir.

Hakkımızda ne dediler?

section-shape

Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilimizin çok değer verdiğimiz görüşlerinden bazılarına burada yer veriyoruz.

google-icon
microsoft-icon
hp-icon
wmvare-icon
cpanel-icon
ihstelekom-icon
centos-icon
nginx-icon
Profesyonel çözümlerimizle

İşinize değer katın!

2010 - 2024 © Kopuz MedyaTüm hakları saklıdır.