Kullanıcı Sözleşmesi

KULLANIM VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

section-shape
Kopuz Medya web sitesi hakkında hukuki bilgileri burada bulabilirsiniz.

www.kopuzmedya.com.tr web sitesi ve bu internet sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece KOPUZ MEDYA MARKA & TEKNOLOJİ HİZMETLERİ işletmesine (Bundan böyle kısaca "Kopuz Medya" olarak anılacaktır) aittir. Bilgiler, Kopuz Medya'nın yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz.

Kopuz Medya, hiçbir koşulda, İçerikte olabilecek hata veya eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar dahil, fakat bunlarla kısıtlı olmamak kaydıyla, içerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz.

Kopuz Medya web sitesinde, kendisinin veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir. Web sitemizde Kopuz Medya’ya ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Ziyaretçinin bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından Kopuz Medya sorumlu değildir.

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Kopuz Medya, ziyaretçiye, üçüncü kişiler hakkında olanlar da dahil, web sitesinde yer alan bilgiler de dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve / veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve / veya hat ve / veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Kopuz Medya ve / veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu tutulamazlar.

Kopuz Medya, bu İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Kopuz Medya internet sitesi içerisinde sizden şahsi bilgi girişi talep edildiği takdirde, vereceğiniz şahsi bilgileriniz (İsim, Soyisim, Adres, T.C. Kimlik Numarası, Doğum Tarihi, E-Mail, Telefon, Faks, Demografik Bilgiler veya Müşteri Numarası vb.) sadece bilgilendirme iletileri göndermek amacıyla Kopuz Medya tarafından kullanılacak ve hukuki zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Tarafınıza Kopuz Medya tarafından gönderilen doğrudan pazarlama ve e-bülten iletilerini almak istemiyorsanız, bu talebinizi, size gönderilen her bir iletinin altında yer alan “listeden ayrılma” uzantısı üzerinden tarafımıza gönderebilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

Kopuz Medya web sitemizin hukuki şartları ve gizlilik hakkında daha fazla bilgi almak, sitemizle ilgili görüş ve eleştirilerinizi bildirmek için bize İletişim Formu yoluyla ulaşabilirsiniz.
Profesyonel çözümlerimizle

İşinize değer katın!

2010 - 2024 © Kopuz MedyaTüm hakları saklıdır.